Winterweekend 2024

Games of zo

In het laatste weekend van januari zijn de Explorers een weekendje weg geweest! De weekendcommissie heeft het weekend georganiseerd en er is gekozen voor het thema "Games of zo".
De Explorers werden, nog voordat ze het gebouw hadden gezien, gedropt in het heuvelachtige Zuid-Limburg. Ze werden op weg gestuurd met een moordmysterie!
Gelukkig hebben ze na wat puzzelwerk en het zien van heel veel mooie lichtjes, de eindlocatie gevonden! Op zaterdag was er een geocache-tocht georganiseerd waarbij 3 caches, prachtige uitzichten en een zoet tussendoortje aan bod kwamen. De dag werd afgesloten met een vlaflipchallenge, spelletjes en knapperend kampvuur! Op zondag werd de dag begonnen met een uitgebreid ontbijt-brunch-dinerbuffet en nog een paar kleine spelletjes. Al met al was het een bijzonder gezellig weekend en konden de Explorers het mysterie oplossen.

Uitzicht tijdens de dropping!   Tussenstop tijdens de dropping   Spelletjes

Spelletjes!   Kampvuur   Geocache

Terug naar overzicht